Team Deeltijdschakelklassen Enschede

Het team Deeltijdschakelklassen Enschede bestaat uit 13 personen; 1 teamleider en 12 co-teachers NT2.

Het team wordt aangestuurd door Anouk Lormans. De ambulate dienst NT2 werkt nauw samen met Taalschool de Globe. 

Teamleider

Anouk Lormans

a.lormans@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag-donderdagochtend

Co-teacher NT2

Irma Hindriks

i.hindriks@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag

Co-teacher NT2

Marije Noordanus

m.noordanus@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdagochtend-donderdagochtend

Co-teacher NT2

Yvette Reuver

y.reuver@deelregio-enschede.nl

dinsdag-woensdag-donderdag-vrijdag

Co-teacher NT2

Marijke Kamp-Masselink

m.kamp@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdagochtend-donderdagochtend

Co-teacher NT2

Ariëlle Kremers

a.kremers@deelregio-enschede.nl

dinsdag-woensdag-donderdag

 

 

Co-teacher NT2

Mouth Brilhuis

m.brilhuis@deelregio-enschede.nl

maandagochtend-dinsdag-woensdag-donderdag

Co-teacher NT2

Martine Appel

m.appel@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag

Co-teacher NT2

Anglia Vos

a.vos@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag

Co-teacher NT2 

Marjolein Lubkemann

m.lubkemann@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag

 

 

Co-teacher NT2 

Jorieke Meester

j.meester@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-woensdag

Co-teacher NT2 

Hetty de Wals

h.dewals@deelregio-enschede.nl

dinsdag-woensdag-donderdag

Co-teacher NT2 

Carin Pisa

c.pisa@deelregio-enschede.nl

maandag-dinsdag-donderdag